warsztat katowice

Myjnia samochodowa Katowice

Myjnia samochodowa, ręczna, parowa tel. 510 550 536

Posiadane przez nas urządzenie to Ekologiczna Myjnia Parowa Optima posiada funkcje mycia parą suchą oraz mokrą w zależności od potrzeby. Wystrzeliwuje parą pod ciśnieniem 10 atmosfer, temperaturze 120 stopni celcjusza, 5% wilgotności dzięki czemu radzi sobie bardzo dobrze z zabrudzeniami. Dociera do wszystkich zakamarków. Plamy są wymywane, bez uszkodzenia tapicerki czy elementów plastikowych. Jeszcze jedną zaletą jest dezynfekcja czyli usuwanie bakterii i grzybów z wnętrza samochodu. Zajmujemy się profesjonalnie myciem i praniem tapicerki w samochodach. Myjnia znajduje się w Katowicach przy ul.Kłodnickiej 44.

Oferta:
Mycie samochodu zewnątrz od 20zł
Pranie tapicerki samochodu od 100zł
Pranie dywanów
Usuwanie plam
Dezynfekcja samochodu

MYJNIA PAROWA W ZASTOSOWANIU KONSERWACJI PODWOZIA
Myjnia parowa to rewelacyjne urządzenie do usuwania brudu z trudno dostępnych miejsc jakim są zakamarki podwozia samochodu. Szczeliny, łączenia elementów, uszczelki jak i progi. Para wodna pod dużym ciśnieniem wydmuchuje zanieczyszczenia nie pozostawiając wody w szczelinach, jak w przypadku tradycyjnych myjni lub myjni ciśnieniowych. Bez problemu poradzi sobie z bardziej uciążliwymi: smołą czy żywicą. Film z prawej strony dokładnie zaprezentuje działanie przyżądu.

myjnia ręczna

myjnia samochodowa Katowice

pranie tapicerki katowice

myjnia parowa optima

urządzenia do mycia samochodu

FILM POKAZUJĄCY SPOSÓB UŻYCIA MYJNI PAROWEJ

AUTODETAILING W NASZYM WYKONANIU


Przykładowe realizacje
myjnia samochodowa Katowice

autodetailing Katowice

autodetailing Katowice

myjnia Katowice

auto-spa Katowice

auto-spa Katowice

Mycie nadwozia parą wodną Optima

Czyszczenie Parą wentylacji Myjka Optima

Usuwanie plam parą audi mycie

Myjnia parowa w konsrwacji podwozia zabezpieczanie przed korozją

Pranie dywanu pranie
AUTO-KLINIKA

Serwis samochodowy Auto-Klinika działa od ponad 10 lat w Katowicach przy ul. Kłodnickiej 44. Posiadamy zgrany zespół mechaników, dbamy o najnowsze wyposażenie warsztatu samochodowego. Doradcy zawsze służą pomocą pry wybrze części samochodowych oraz z zakresu napraw. Na miejscu duży strzeżony parking.